Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)
Report č. 3, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek 1970, dole uprostřed popsáno tužkou Report č. 3, vlevo dole číslováno tužkou 26/45, lept/papír, 39,5 x 24,5 cm (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |